Žaidimas Rayman Legends kritikų įvertintas ypač palankiai


Iki dvimačio žaidimo Rayman Legends debiuto rinkoje liko maždaug savaitė, o Internete jau pasirodė pirmosios šio projekto recenzijos. Savo kritiką pateikė didžiausi žaidimų portalai.

rayman-legends-screenshot

Galbūt kažkas to ir nesitikėjo, tačiau neigiamų atsiliepimų nerasite nė su žiburiu. Kritikai visokeriopai giria naująją Rayman dalį, ypač girdami nuostabų meninį dizainą, patogią valdymo sistemą, žaidybinio proceso įvairovę ir visą galybę originalių idėjų.

Žaidimų industriją nuolat vertinantys žurnalistai rekomenduoja visiems šio žanro gerbėjams. Apie Rayman Legends byloja ir statistiniai vertinimai. Puslapyje Metacritic PS3 ir Wii U versijai skirtas vidutinis balas sudaro 91/100, Xbox 360 versija įvertinta vienu balu žemiau – 90/100. Žemiausią balą suteikė puslapis VideoGamer – 80/100, tačiau visur kitur balas aukštesnis nei 85/100. Įvertinimų suvestinė publikavo ir puslapis VG247.

Priminsime, kad Rayman Legends prekyboje pasirodys rugsėjo 3 d., jis bus skirtas platformoms PC, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita (PS Vita) ir Wii U.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos