Samsung Galaxy S5 gali gauti 16 megapikselių kamerą


Prisižaidusi su fotoaparato ir išmaniojo telefono kryžminimu, kompanija Samsung gali aprūpinti 16 megapikselių raiškos kamera savo būsimą Galaxy S serijos flagmaną. Vis tik tokia įspūdinga charakteristika kameros objektyvui neleis taip smarkiai išsikišti iš korpuso, kaip tą galima stebėti Galaxy Zoom atveju.

samsung-galaxy-s4-pristatymas

Apie tai praneša korėjiečių puslapis Naver, kuris prognozuoja, kad taip vadinamas Galaxy S5 bus pristatytas 2014 metų pavasarį, o kartu priduria, kad korėjiečių elektronikos gigantas jau ieško komponentų gamintojų, kurie galėtų reikiamais kiekiais patiekti 16 megapikselių raiškos sensorių.

Įdomu tai, kad kartu su padidėjusia iki 16 megapikselių raiška būsimo išmaniojo telefono kamera gaus optinio vaizdo stabilizavimo funkciją. Antra vertus, greitu metu turėsiantis pasirodyti planšetofonas Galaxy Note III tokios galimybės greičiausiai negaus, nors anksčiau gandai tvirtino atvirkščiai.

Antra vertus, ar tokie gandai teisingi, galėsime įsitikinti jau greitai. Priminsime, kad dabartinis Samsung flagmanas Galaxy S4 aprūpintas 13 megapikselių kamera, todėl raiškos padidinimas 3 megapikseliais per metus neatrodo kažkas iš fantastikos srities. Juo labiau, kad konkurentai užsimojo didesniems žygdarbiams jau šiemet – Sony Honami (Xperia Z1), kaip teigiama, gaus net 20 megapikselių kamerą, jau nekalbant apie Nokia Lumia 1020 su 41 MP kameros sensoriumi.

Vienas komentaras

  1. godzikas parašė:

    super zinios, bet dar galetu optimizuoti ir jos naudojima 🙂 dabar su s4 kiek per daug ten visko


Kitos kategorijos naujienos