Samsung ieško talentingų žmonių


Kūrybinės gyslelės nestokojantys žmonės jau seniai pradėjo fantazuoti apie lanksčius įrenginius, kurie gali keisti savo formą, priklausomai nuo jų naudojimo scenarijaus. Tokių fantazijų netrikdo netgi dabartinių technologijų ribotumas. Pavyzdžiui, 2005 metais gimė išmaniojo telefono Nokia 888 konceptas, kuris net ir šiandien atrodo tarsi tolimos ateities dalykas. Vis tik technologinis progresas nestovi vietoje, o šiandien kalbos bent jau apie lanksčius ekranus nestebina nieko.

Samsung-Gear

Atitinkamų technologijų lyderiais šiandien galima laikyti kompanijas Samsung ir LG. Ir jei antroji dar tik žada anonsuoti įrenginius su lanksčiais ekranais šiais metais, tai pirmoji jau rugsėjo 4 d. gali pristatyti „protingą laikrodį“, kurio ekranas galės būti sulenkiamas aplink riešą. Pastaroji data siejama su renginiu Unpacked Episode 2, kurio pagrindiniu herojumi turi tapti Galaxy Note III.

Ties „išmaniuoju“ laikrodžiu kompanija Samsung sustoti neketina, o kūrybinių idėjų trūkumą ketina kompensuoti, pasitelkdama paprastus vartotojus. Nuo rugpjūčio 29 d. vyks konkursas „Flexible Future Business Plan“, kurio metu bet kuris norintis galės papasakoti savo idėją apie įrenginį su lanksčiu ekranu, kurio įstrižainė sudaro nuo 1“ iki 20“. Konkurso dalyviams reikės ne tik patiems sukurti įrenginio koncepciją, tačiau kartu sudaryti ir „verslo planą“, kuris parodytų, jog projekto realizacija yra naudinga.

Konkursiniai darbai bus priimami iki 2013 m. spalio 6 d. Pirmos vietos nugalėtojui Samsung žada skirti viso labo $10 000 (atsižvelgiant į darbą, kurį reikės atlikti). Antra ir trečia vieta gaus atitinkamai $5000 ir $2500. Detaliau su konkurso sąlygomis galima susipažinti oficialiame puslapyje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos