Samsung išleis vaikams skirtą planšetinį kompiuterį


Planšetinis kompiuteris dažnai tampa ta priemone, kuria galima ilgam laikui užimti savo vaiką; kai kurie šiuolaikiniai mokiniai netgi pasiima šį mobilų įrenginį į mokyklą. Kad vaikams skirtas planšetinis kompiuteris atsiras ir didžiųjų kompanijų asortimente, buvo tik laiko klausimas. Ir štai visa tai įvyko: kompanija Samsung ruošia vaikams skirtą planšetinį kompiuterį Galaxy Tab 3 Kids.

galaxy-tab-3-kids

Įrenginys veikia su operacine sistema Android 4.3 Jelly Bean, vartotojo sąsaja yra smarkiai modifikuota. Grafinė aplinka, kūrėjų teigimu, turėtų labai patikti mažyliams, o kartu nekelti įtarimo tėvams, kad vaikams naudosis ne tuo, ko reikia. Planšetiniame kompiuteryje įdiegta keletas mokomųjų aplikacijų, žaidimų ir elektroninių knygų.

Savo išore planšetinis kompiuteris labai primena švietimo sistemai skirtą XO mobilų įrenginį, kurį yra išleidusi organizacija OLPC. Samsung planšetinio kompiuterio korpusas turi kelias spalvines gamas, vėliau spalvinių modifikacijų dar padaugės.

Iš Galaxy Tab 3 Kids techninių specifikacijų galima paminėti 7“ įstrižainės 1024 x 600 taškų raiškos ekraną, 1,2 GHz dažniu dirbantį procesorių, 8 GB integruotą duomenų kaupiklį, kurį bus galima praplėsti su microSD atminties kortele, kelias kameras (priekinėje ir nugarinėje dalyje). Kol kas gamintojas planšetinio kompiuterio kainos neįvardina.

Vienas komentaras

  1. iMngs parašė:

    Tik tegul nepamiršta ir sunukų. Galės užimt ir juos, ne tik vaikus…


Kitos kategorijos naujienos