Samsung ruošia naują išmanųjį telefoną su Windows Phone 8


Kol suomių kompanija Nokia vieną po kito išleidžia Windows Phone išmaniuosius telefonus, o kartu ruošiasi debiutuoti planšetofonų rinkoje su 6“ Full HD modeliu, lengva pamiršti, kad WP segmente yra ir kitų žaidėjų. Prie tokių galima priskirti ne tik Huawei ar HTC, tačiau ir išmaniųjų telefonų rinkos lyderį Samsung.

samsung-ativ-s-4

Šiuo metu Samsung yra išleidusi keletą Windows Phone modelių – Ativ S ir jo modifikaciją Ativ S Neo. Pastarieji, kaip nesunku atspėti, ypatingos sėkmės nesulaukė. Vis tik kompanija yra pasiruošusi dar kartą žengti ant to pačio grėblio ir pristatyti naują Windows Phone 8 išmanųjį įrenginį, o tai padarys jau šį rudenį.

Testinio paketo GFXBench duomenų bazėje pasirodė įrašas apie Samsung modelį SGH-I187. Su dabartinių išmaniųjų telefonų pavadinimais jis nesusijęs, taigi greičiausiai kalbama apie visiškai naują produktą.

Iš aparatinių specifikacijų žinoma visai nedaug: sensorinis ekranas palaikys HD 720p (1280 x 720) taškų raišką, procesorius – dviejų branduolių, grafikos posistemė – Adreno 305, taigi galima kalbėti apie Snapdragon 400 serijos atstovą, nebent bus panaudotas dar senesnis procesoriaus modelis.

Galbūt kompanija ir suspės jį anonsuoti parodoje IFA 2013 (Berlynas, Vokietija), kuri prasidės rugsėjo pradžioje. Antra vertus, jei taip įvyks, išmanusis telefonas debiuto metu negaus atnaujinimo Windows Phone 8 GDR3, kuriuo greičiausiai galės pasigirti HTC ir Nokia naujieji WP produktai.

4 komentarai (-ų)

 1. egle parašė:

  idomu kas gausis, tikiuosi bus geiau nei nokia

 2. godzikas parašė:

  esu tikras, bus simta karta geresnis nei ta astilikus nokia..

 3. Ignas parašė:

  Nokia ar ne nokia vistiekas sudas nes WP

  • Imngs parašė:

   Nu atsilupes tu totaliai 😀 visiskai jokio suvokimo neturi 😀


Kitos kategorijos naujienos