SanDisk priminė apie savo 25-ąjį gimtadienį ir nuopelnus industrijai


Kompanija SanDisk šiuo metu švenčia 25-metį. Ta proga gamintojas nusprendė priminti visuomenei, kad būtent ji 1991 metais išleido pirmąjį pasaulyje 2,5“ formato Flash kaupiklį. Tiesa, jame buvo vos 20 MB atminties, o jo kaina sudarė rekordinius $1000. Galima priminti, kad tuomet kompanija vadinosi kiek kitaip, tad ant kaupiklio puikavosi kitas pavadinimas – SunDisk.

SanDisk-19nm-NAND-Flash

1997 metais SanDisk pristatė MLC tipo NAND Flash atmintį, kuri vienoje celėje galėjo saugoti kelis bitus, tuo tarpu 2008 metais pasirodė analogiška atmintis, tik jau su 3 bitų saugojimo galimybe.

Šiandien labai sunku įsivaizduoti bet kokį mobilų elektronikos įrenginį, kuris nenaudotų Flash atminties. Kartu ir ekspertai kalba, NAND Flash atmintis gyvuos mažų mažiausiai 10 metų, kol ją pakeis progresyvesni sprendimai.

Švęsdama savo 25-tąjį gimtadienį, kompanija SanDisk ragina savo 5000 darbuotojus, dirbančius įvairių šalių padaliniuose, prisidėti prie labdaringų akcijų. Per paskutinius dešimt metų atitinkamoms paramos programoms kompanija paaukojo apie $21 mln. Be to, SanDisk taip pat aktyviai padeda talentingiems studentams, kurie daug pasiekia tiksliųjų mokslų srityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos