Seagate investuoja į SSD kontrolerių gamintoją eASIC


Perspektyvių technologijų, kurios gali būti panaudotos SSD diskuose, kūrėjų pirkimas yra gana įprasta praktika. Ypač tai aktualu tuomet, kai kalbama apie didžiuosius tradicinių kietų diskų (HDD) gamintojus, kurie turi visai nedaug patirties NAND Flash kaupiklių srityje. Pavyzdžiui, Western Digital (WD) su SSD kūrimu susijusias kompanijas įsigyja gana reguliariai.

seagate-ssd-dissassembled

Kompanija Seagate nuo savo konkurento atsilikti neketina, todėl šią savaitę pranešė apie tai, kad įsigijo neįvardintą kiekį kompanijos eASIC akcijų. Pastaroji specializuojasi hibridiniuose kaupikliuose skirtų naudoti integruojamų mikroschemų kūrimo srityje.

Tam tikra pinigų suma į eASIC buvo investuota su aiškiu tikslu – kompanija padės Seagate sukurti savo firminius kontrolerius, skirtus SSD kaupikliams. Seagate gana aukštai vertina eASIC galimybe kurti sparčius ir nebrangius sprendimus, kurie kartu išliks ekonomiški, o kartu gali gana greitai pasiekti masinį vartotoją.

Iš pradžių bus kuriami kontroleriai SSD diskams, kurie bus naudojami „debesų“ sistemose ir verslo sektoriuje. Kartu Seagate ir eASIC žada sukurti sprendimų ir vartotojų segmentui. Antra vertus, hibridinių kaupiklių (SSHD), kurie apjungia magnetines plokšteles ir Flash mikroschemas, kryptis taip pat nebus užmiršta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos