Šiemet tik mažuma nešiojamų kompiuterių gaus Intel Haswell procesorius


„Haswell? Koks Haswell, jei pas mus sandėliuose dar Ivy Bridge procesorių kalnai?“ – atsako Taivano nešiojamų kompiuterių gamintojai į kompanijos Intel prašymus kuo greičiau pereiti prie naujos platformos. Bent jau būtent taip reikėtų interpretuoti naują puslapio DigiTimes publikuotą žinią, kuri praneša, kad Ivy Bridge procesoriai rinkoje užsibus ilgiau.

ces2013-ultrabooks

Situacija nesikeis mažų mažiausiai iki pat 2013 metų pabaigos. Tokiu būdu, procesorių Haswell paklausa vargu, ar pradės augti anksčiau nei 2014 metų pradžioje. Reikia pabrėžti, kad ir pati kompanija Intel nebando plaukti prieš rinkos bangas. Aktyviau didinti Haswell procesorių dalį bendrame procesorių asortimente planuojama tik kitais metais.

Tikimasi, kad 2014 metų birželio mėnesį kompanija Intel iš naujo pristatys Haswell – tiksliau tariant, išleis eilę procesorių modelių, skirtų stacionariems kompiuteriams. Nešiojamų kompiuterių atveju U, Y ir H serijos modelius pakeis Broadwell mikroarchitektūros atstovai, kurie pasirodys ne anksčiau kaip 2014 metų III ketvirtį.

Jei pastarieji teiginiai iš tikrųjų taps realybe, Intel bei nešiojamų kompiuterių gamintojai gali praleisti palankų kalėdinių išpardavimų sezoną, o tai dar labiau pablogins jų situaciją. Antra vertus, gana keistai žiūrisi ir mobilių Broadwell procesorių debiuto laikotarpis – jų pasirodymo laukiama tuo metu, kai pasirodys atnaujinti Haswell. Tokiu būdu, šiuo atveju į pastaruosius gandus galima žiūrėti skeptiškai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos