Asmeninis asistentas Siri sugeba pasišaipyti iš Google Glass


Niekam ne paslaptis, kad Apple ir Google yra vieni didžiausių konkurentų. Nors abi kompanijos vis dar išvengia tiesioginės kovos teismuose (jei neatsižvelgtume į Google dukterinė kompanijos Motorola ir Apple teismines batalijas), tačiau jų produktai aršiai kaunasi visur, kur tik įmanoma.

Laimei, šį kartą pasitelktas vienas sveikiausių konkurencijos įrankių – humoras. Apple mobiliuose produktuose „gyvenantis“ asmeninis asistentas Siri jau kuris laikas pasižymi tam tikra intelekto forma, o atsakinėdamas į klausimus apie Google Glass, pasitelkia humorą, kuris balansuoja ties pašaipos riba, praneša puslapis The Verge.

Siri_about_Google_Glass_01

Pavyzdžiui, jei ištartume „Okay, Glass“, Siri atsakys, kad „ta stiklinė yra pusiau tuščia“ (iš anglų kalbos „Glass“ gali būti verčiama ir kaip akiniai, ir kaip stiklinė). Be to, tuštumas taip pat gali būti suvokiamas savotiškai.

Taip pat Siri gali paprašyti nebandyti šio asmeninio asistento pritvirtinti prie galvos, kadangi taip vis tiek niekas neveiks. Arba tiesiog bus pareikšta , kad vartotojas pasirinko ne tą pagalbininką.

Siri_about_Google_Glass_02

Skeptiškas Apple požiūris į Google ruošiamą papildytos realybės akinių projektą žinomas jau seniai. Savo laiku pats Apple generalinis direktorius Tim Cook, kalbėdamas All Things D surengtoje konferencijoje, teigė, jog labai abejoja, ar Google Glass bus labai populiarus. Juk priversti nuolat nešioti akinius yra daug sunkiau nei turėti ant rankos laikrodį.

Siri_about_Google_Glass_03

Reikia pastebėti, kad kol kas Siri juokelius laido tik į vieną pusę – Google Now, paklaustas apie Siri, šiuo metu siūlo pasinaudoti paieška Internete. Antra vertus, Google dirba žmonės, kurie taip pat turi humoro jausmą, taigi ateityje galima sulaukti deramo atsako.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos