Skype atsiras 3D skambučiai, tačiau ne šiemet


Vaizdo skambučių tarnybų yra daug, tačiau dauguma vartotojų vis tik naudojasi Skype. Antra vertus, nors mes savo draugus ir šeimos narius ir galime pamatyti per atstumą, tačiau mus ir toliau skiria ekranas. Kompanija Skype, kuri nuo visai neseniai priklauso korporacijai Microsoft, nori padaryti taip, kad skambinantysis matytųsi 3D.

Skype_screen

Duodamas interviu televizijos BBC žurnalistams, kompanijos Skype viceprezidentas Mark Gillett papasakojo, kad šiuo metu darbuojamasi prie 3D skambučių galimybės. Žinoma, nereikia laukti, kad ši technologija bus prieinama visiems Skype vartotojams jau po kelių mėnesių. M. Gillett iš karto įspėja, jog technologijos diegimas užtruks ne vienerius metus.

Mes baigėme atitinkamus tyrimus, kurie susiję su stereo kamerų ir stereo ekranų galimybėmis“, – teigė jis. „Mes ypač smarkiai pasistūmėjome  ir technologinių sprendimų srityje, tačiau vartotojiškų kamerų greitu metu nelaukite.“

Skype viceprezidento teigimu, atitinkamos kameros ir ekranai jau yra laboratorijose, visa tai veikia, tačiau reikalingas laikas, kad tokiems įrenginiams būtų sukurta reikiama ekosistema.  Vis tik taip ir liko neaišku, ar tokia galimybė reikalinga vartotojui: juk 3D vaizdo transliavimas jokiam iki šiol rinkoje pasirodžiusiam įrenginiui pranašumo nesuteikė, o 3D vaizdo mada, prasidėjusi 2012 metais, praktiškai tais pačiais metais ir baigėsi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos