Socialiniai tinklai žmonėms reikalingi kaip oras


Analitikų kompanijos Gartner vadovas Rob McMillan, dalyvaudamas Sidnėjuje (Australija) įvykusiame renginyje Gartner Security Summit, papasakojo apie tai, kaip jis įsivaizduoja socialinius tinklus ir kaip juos būtų galima panaudoti verslo tikslams, rašo puslapis PC World.

Social-Networks

R. McMillan pabrėžė, kad socialiniai tinklai atlieka labai svarbų visuomenės apsaugos vaidmenį. Jo teigimu, tų šalių vyriausybės, kurios blokuoja prieigą prie socialinių tinklų, daro labai didelę klaidą.

Socialiniai tinklai yra viena populiariausių planetos „debesų“ tarnybų formų“, – teigė jis. „Prieigos blokavimas verčia žmones ieškoti būdų, kaip įveikti priverstinę kontrolę“. Be to, R. McMillan mano, jog darbas su socialiniais tinklais kompanijas gali išmokyti naujų „verslo triukų“: „Mes turime suprasti, kaip socialiniai tinklai veikia, o kartu reikia sukurti naujas galimybes monitoringo, duomenų analizės, pasekmių sušvelninimo bei atstatymo srityse“, – teigė Gartner vadovas.

Kitu teigiamu momentu įvardijama tai, kad socialiniai tinklai specialistus, darbuotojus ir paprastus vartotojus laikyti viena komanda, kuri kartu atsakinga už tarnybų saugumą bei plėtrą.

Taip pat Rob McMillan įspėja kompanijas apie galimas problemas, kai neįvertinama darbo su vartotojų bendruomene svarba. „Socialinės grėsmės kyla ne tik iš socialinių tinklų, ir mes matėme ne vieną kompaniją, kuri nukentėjo nuo kitokio pobūdžio socialinių grėsmių“, – teigė specialistas.

social-networks-apps

Antra vertus, vien tik informacijos apie vartotoją rinkimas, pasitelkiant socialinius tinklus ir kitas media priemones neduos jokių rezultatų: „Visi pasaulio duomenys ir analizės rezultatai nepadės, jei jūs nežinote, kaip šiuos rezultatus panaudoti, siekiant išsiaiškinti trūkumus ir iškilusias rizikas“, – mano Gartner vadovas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos