Tapo žinoma, kaip atrodys iPad 5 priekinė ekrano dalis


Paskutiniu metu korporacijai Apple vis sunkiau sekasi išlaikyti paslaptis, kurios susijusios su būsimais produktais. Būtinybė gaminti reikiamus kiekius kinų gamyklose nepadeda išvengti įvairios informacijos nutekinimo. Taip nutiko ir su penktos kartos iPad, kuris oficialiai dar neegzistuoja, tačiau jo nugarėlė matė praktiškai visi. Dabar atėjo eilė ir ekranui.

Puslapio 9to5mac pateiktose nuotraukose galima matyti iPad 5 ekrano rėmelį, kuris yra labai panašus į tą, kurį turi kompaktiškasis iPad mini. Iš kairės ir dešinės ekrano pusės rėmelis toks pat siauras, kaip ir 7,95“ Apple planšetinio kompiuterio atveju. Tikėtina, kad tai ne tik leido sumažinti iPad 5 matmenis, nemažinant ekrano, tačiau ir sumažinti svorį.

ipad-5-front-panel-01

Kada gi pamatysime penktos kartos iPad? Kalbama, kad kompanija Apple ruošia konferenciją, kuri įvyks rugsėjo 10 d. Joje, kaip spėjama, garantuotai bus parodyti išmanieji telefonai iPhone 5S ir iPhone 5C. Prognozuojama, kad ta diena bus skirta tik Apple telefonams, kad naujasis iPad 5 bus pristatytas arčiau spalio mėnesio, tam bus skirtas kitas renginys.

ipad-5-front-panel-02 ipad-5-front-panel-03

ipad-5-front-panel-04

Vienas komentaras

  1. povilas parašė:

    ka cia slepti 🙂 atrodys kaip ir visi ipad’ai 😀


Kitos kategorijos naujienos