Taivano gamintojai baiminasi, kad Apple sumažins iPad mini kainą


Kai kurie IT rinkos ekspertai yra įsitikinę, jog šių metų rudenį kompanija Apple publikai pristatys kompaktišką planšetinį kompiuterį iPad mini su sumažinta iki $249 kaina. Tai gali būti tiek pirmos kartos modelis, tiek ir jo modifikacija su sumažinta savikaina (tikėtina, kad gali būti paaukoti kai kurie komponentai). Galų gale, panašių priemonių kompanija Apple ėmėsi išmaniųjų telefonų segmente – Internete jau visa galybė nuotraukų su „biudžetinio“ iPhone 5C plastikiniais korpusais.

ipad_mini_2

Puslapis DigiTimes praneša, jog Taivano planšetinių kompiuterių gamintojai baiminasi iPad mini kainos mažėjio, kadangi planšečių rinka jau pasiekė brandos amžių, o Apple konkurentų produkcija viena nuo kitos skiriasi tik nežymiomis smulkmenomis.

Esminiai pagrindinių komponentų specifikacijų pakeitimai gali tik padidinti planšetinio kompiuterių kainą, o tai yra ypač nepageidautina, todėl visi nebrangūs planšetiniai kompiuteriai yra panašūs vienas į kitą.

Kompanija iš Kupertino turi vientisą ekosistemą, kurią ne visuomet gali pasiūlyti biudžetinių planšečių gamintojai. Būtent dėl šios priežasties jie baiminasi, kad iPad mini kainų mažėjimas gali vėl suteikti pranašumą kompanijai Apple. Priminsime, kad per praėjusį ketvirtį įvairių modelių iPad pardavimai nebuvo labai sėkmingi. Tokia situacija gali priversti Apple sumažinti kainas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos