Elonas Maskas technologijas iš filmo „Geležinis žmogus“ pavertė realybe


Elono Masko kompanijos gamina kosminius laivus ir elektromobilius. Jis pats svajoja pasiekti Marsą (ir nemato tame jokių neįmanomų dalykų), sukurti ultra greito traukinio analogą, kuris leistų žmones nugabenti iš Los Andželo į San Franciską per 30 minučių, o taip pat paversti realybe holografines sąsajas. Viskas bus lygiai taip, kaip filme „Geležinis žmogus“.

Elonas Maskas savo Twitter paskyroje parašė, jog filmas įkvėpė jį sukurti eilinę mokslinę „nefantastiką“. Jis teigia, kad kartu su savo draugais specialistais jam pavyko sugalvoti brėžinių kūrimo procesą, kuris leistų kurti raketų dalis rankų mostais, o tam pasitelkti holografinį vaizdą. E. Maskas rašo, jog šią savaitę publikuos vaizdo klipą, kuriame bus matome, kaip visa tai vyksta.

musk_tweets

Jon Favreau, „Geležinio žmogaus“ režisierius, paklausė, ar naujoji procedūra panaši į holografinio modeliavimo procesą, kurį galima matyti filme. Elonas Maskas tai patvirtino, parašydamas Twitter paskyroje: „Taip, mes pamatėme tai filme ir pavertėme realybe. Puiki idėja!“

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos