Tropico 5: linksmai apie naują El Presidente gyvenimą


Visiškai neįprastą vaizdo klipą apie ekonominę – diktatorišką strategiją Tropico 5 publikavo studija Kalypso Media. Karinė forma, tanki juoda barzda, tamsūs akiniai, siurrealizmo dvasia persmelktas interjeras… Iš karto matyti, kad El Presidente yra gyvas, sveikas, o savo saloje jaučiasi puikiai. Diktatūrą bus galima žaisti tiek vienam, tiek ir daugelio žaidėjų režime.

Kad viskas atrodytų tikroviškiau, žaidime pasirodys šeimos nariai, kuriuos, savaime suprantama, reikės „įtaisyti į šiltas vietas“ vyriausybinėse įstaigose, ministerijose ir kitose pavaldžiose struktūrose. Juk jei nepadėsi šeimai, niekas nepadės. Žaidime Tropico 5 rasime naujų daiktų, mechanizmų, perdarytą prekybos sistemą, praplėstas diplomatijos galimybes, suteikta daugiau erdvės ekonomikai.

Deja, sala yra pilna laukinių žvėrių ir priešiškai nusiteikusių genčių, kurie visiškai neprisitaikę šviesiai diktatoriškai ateičiai. Aišku, niekam nekyla abejonių, kad patyrusiems Prezidentams nekils sunkumų įveikti, susidraugauti, civilizuoti tiek vienus, tiek ir kitus.

Deja, net ir preliminarios Kalypso Media projekto debiuto datos nėra. Taigi serijos gerbėjams belieka tik mėgautis pateiktu vaizdo klipu ir kantriai laukti kitų naujienų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos