Ultragarsas leis susimokėti už kelionę Niujorko taksi


Kaip iškviesti taksi ir susimokėti už jį? Pažangiausi vartotojai naudojasi Internetu, visi kiti – kaip įprasta, skambina telefonu. Mokame už tokią paslaugą taip pat, kaip ir po senovei, grynaisiais. O štai Niujorko taksi jau priima apmokėjimą, kuris pateiktas, pasitelkiant ultragarsą.

way2ride-taksi-ultragarsas

Žinoma, tam reikalinga speciali aplikacija Way2ride. Pastarąja gali pasinaudoti Android ir iOS mobilių įrenginių vartotojai. Įsėdus į taksi, reikia paleisti aplikaciją ir paspausti mygtuką „Aš jau esu taksi“. Vėliau išmanųjį telefoną reikia pridėti prie sistemos TaxiTV, kuri sumontuota prie automobilio galinės sėdynės.

Aplikacija naudoja ultragarsu pagrįstą technologiją, kurią sukūrė kompanija Zoosh. Pastaroji numato, kad užšifruoti duomenys tarp telefono ir TaxiTV pasidalinami, panaudojus mikrofoną bei garsiakalbius.

Po sėkmingos registracijos telefonas arba supypsės, arba suvibruos, o vėliau vartotojo profilis pasirodys taksi sumontuotame ekrane. Vėliau, paspaudęs mygtuką ekrane, žmogus galės apmokėti kelionę kortele, kuri susieta su aplikacijai skirta vartotojo paskyra.

Šiuo metu Way2ride galima apmokėti kelionę 13 tūkst. Niujorko geltonųjų taksi. Ateityje aplikacijoje atsiras galimybę taksi išsikviesti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos