USB 3.1 duomenų pralaidumą padidins iki 10 Gbit/s


Organizacijos USB 3.0 Promoter Group dalyviai pranešė, jog baigė kurti USB 3.1 standarto specifikacijas. Pastarosios viena iš naujovių bus iki 10 Gbit/s padidintas duomenų pralaidumas. Tai yra dvigubai daugiau už dabartinę SuperSpeed USB sąsają, kurią atitinka standartas USB 3.0. Naujojo standarto dokumentą galima atsisiųsti iš USB-IF puslapio (.pdf formatas).

USB_3_0_SuperSpeed

SuperSpeed USB 10 Gbit/s naudoja tobulesnę duomenį kodavimo sistemą, o tai leido padidinti efektyvią duomenų apsikeitimo spartą su sąlyga, kad bus naudojami nauji kabeliai ir lizdai, tačiau kartu išsaugant suderinamumą su senesniu standartu. Kitais žodžiais tariant, su nauja sąsaja galės be vargo veikti tiek USB 3.0 įrenginiai (šiuo atveju sparta sumažės iki 5.0 Gbit/s) bei USB 2.0.

Norėdama paspartinti USB 3.1 standarto diegimą, organizacija USB-IF planuoja dar 2013 metais sukviesti aparatinės ir programinės įrangos kūrėjus į specialų renginį. Konferencija USB 3.1 Developers Day įvyks rugpjūčio 21 d. (JAV) ir spalio 1-2 dienomis (Europoje). Azijoje renginys planuojamas gruodžio mėnesio pradžioje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos