Valve turi techninių problemų su Half-Life 3


Nežiūrint į daugelį metų sklandančius gandus ir nutekinamą informaciją, šiuo metu kompanija Valve, vieno iš gerai informuotų šaltinių teigimu, vis tik darbuojasi prie trečios Half-Life serijos dalies. Apie tai save asmeniniame tinklaraštyje rašo John Patrick Lowrie, Half-Life 2 heroję GLaDoS įgarsinusios aktorės Ellen McLain vyras. Teigiama, kad aktorė dalyvauja ir trečios dalies herojų įgarsinime.

half-life-2-alyx

Kiek žinau, dabar Half-Life 3 kūrimas pristabdytas dėl eilės priežasčių, tame tarpe ir dėl problemų su judesių užfiksavimo technologija“, – parašė Ellen McLain vyras, atsakinėdamas į žaidimo gerbėjų klausimus. „Projekto likimas priklauso nuo daugelio įvairiausių faktorių. Kokį sprendimą bepriimtų komanda, jis turėtų būti motyvuotas.“

Žaidime Half-Life 2, šaltinio teigimu, personažai visuomet žiūrėjo į žaidėją nepriklausomai nuo buvimo vietos, ir tai jiems suteikdavo ypatingo tikroviškumo. Naudojant šiuolaikines judesių fiksavimo technologijas, šio ypatumo išsaugoti nepavyksta. Taigi kol kūrėjai nesugalvos, kaip šios problemos pašalinti, projektas iš mirties taško nepajudės.

Kaip įrašėte aktoriaus judesius, taip jie ir bus atkurti žaidime“, – paaiškino John Lowrie. „Šis metodas puikiai dirba filmuose, tačiau jei darote interaktyvų projektą, tai tampa rimta kliūtimi.“

Vis tik kompanijai Valve yra kuo užsiimti ir be Half-Life 3 – kūrėjai aktyviai plėtoja Steam bei palaiko jau išleistus žaidimus. Tiesa, šaltinis tvirtina, kad tikslių Valve planų nežino – visą pateiktą informaciją jis sužinojo, asmeniškai bendraudamas su Valve darbuotojais.

3 komentarai (-ų)

  1. Ignas parašė:

    na ka siandien gamescomas prasideda!

    • thermal parašė:

      ir eilinį kartą nebus jokių naujienų apie half-life 3 🙁 galėtų bent jau kokį cinematic trailerį padaryt


Kitos kategorijos naujienos