Vokietijoje išmanusis telefonas LG G2 brangesnis nei Galaxy S4


Išmanusis telefonas LG G2, kuris buvo anonsuotas praėjusią savaitę, taps naujuoju korėjiečių kompanijos flagmanu, į kurį sudėtos nemažos viltys. Aišku, nemaža dalimi sėkmė rinkoje priklausys ir nuo kainos, kuri oficialiai dar nėra paskelbta. Vis tik kai kurie mažmeninės prekybos atstovai iš Vokietijos jau pranešė, kiek nori už būsimą LG flagmaną.

Elektroninė parduotuvė Notebooksbilliger.de šiuo metu priima užsakymus išmaniajam telefonui LG G2 įsigyti. Modelis su 16 GB duomenų kaupikliu kainuoja 599 eurus (~ 2075 lt), tuo tarpu versija su 32 GB kaupikliu siūloma už 629 eurus (~ 2180 lt). Kol kas nepranešama, kiek gi truks užsakytu išmaniojo telefono pristatymas. Pastaroji kaina nėra labai konkurencinga, kadangi milijoniniais tiražais parduodamas Galaxy S4 šiuo metu Vokietijoje kainuoja apie 519 eurų (~ 1795 lt).

lg_G2_price_germany

Tikėtina, kad už tokią kainą LG G2 bus siūlomas ne tik Vokietijoje, tačiau ir kitose Europos šalyse. Jungtinėse Valstijose būsimo LG flagmano realizacija užsiims net keturi mobiliojo ryšio operatoriai, tiesa, dabar galima pasirinkti tik variantus su kelių metų sutartimi. Tikėtina, kad be sutarties LG G2 atitinkamos versijos kainuos $599 (~ 1590 lt) arba $629 (~ 1655 lt).

Vienas komentaras

  1. efix parašė:

    o ko čia stebėtis? Tas S4 niekuom neypatingas, o ir silpnesnis


Kitos kategorijos naujienos