Windows 8.1: RTM ar ne RTM? Štai kur klausimas…


Windows 8.1 pasirodymas tapo vienu didžiausių šios vasaros paskalų ir gandų objektu, ir tik Steve Ballmer pasitraukimas operacinę sistemą nustūmė į antrą planą. Vis tik įdomu tai, kad Windows 8.1 RTM statusas patvirtintas būtent rugpjūčio 23 d., kai visą IT industriją Steve Ballmer šokiravo savo pareiškimu. Galbūt ir sutapimas, tačiau faktas lieka faktu.

Kaip ten bebūtų, šį kartą Microsoft ketina neleisti, kad RTM atvaizdai patektų į torrent tinklus iki pat oficialios operacinės sistemos premjeros. Korporacijoje prieš finalinės versijos prieigą turi vienetai, kiekvienas iš jų akylai sekamas, už viską atsiskaitoma. Vis tik tų pačių šaltinių teigimu, net ir būdama RTM versijos, Windows 8.1 bus „išlaižoma“ iki pat oficialaus pristatymo.

Ką mes dabar žinome iš tikrųjų? Paskutinioji versija – 9600.16384.130821-1623. Ją visi Windows 8 vartotojai galės atsisiųsti spalio 17 – 18 d. (priklausomai nuo laiko juostos). Deja, bet griežta kontrolė nesustabdo niekada nemiegančių kinų: iš kažkur jau gauta finalinė Windows 8.1 versija. Jos dėka galime matyti naujas operacinės sistemos darbastalio užsklandas.

win-8-1-rtm-desktop

Kaip žinia, viena bėda nevaikšto. Jei piratai sukelia galvos skausmą, tai dar daugiau problemų gali sukelti nauja problema. Vokietijoje Microsoft susidūrė su vietos valdžios įstaigų pretenzijomis, kad korporacija specialiai palieka landas. Šios leidžia NSA agentams ir Microsoft specialistams įsiskverbti į vartotojų kompiuterius ir pasisavinti visą reikalingą informaciją. Kartu Vokietijos valdžia rekomendavo nenaudoti Windows 8 bei jos atnaujinimo Windows 8.1 ir pasilikti prie Windows 7, kadangi ši operacinė sistema yra saugesnė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos