Windows Phone App Studio: aplikacijas gali kurti bet kas


Kompanija Microsoft labai nori, kad Windows Phone platformai būtų kuriama kuo daugiau aplikacijų. Visai neseniai dienos šviesą išvydo Windows Phone App Studio beta versija, kuri leidžia kiekvienam norinčiam sukurti savo WP aplikaciją, ir tam nereikės jokių programavimo įgūdžių.

windows-phone-app-studio

Iš esmės, korporacija pasiūlė šablonų rinkinį, kurie leidžia kūrėjams greitai pridėti norimą tekstą, turinį ir fotografijas į WEB formą tam, kad būtų sukurta aplikacija. Žmonės galės kurti programas, pasitelkę šį instrumentą, o vėliau atblokuoti savo išmanųjį telefoną, kad programą galėtų įsidiegti. Aplikacijų el. parduotuvėje visi šie kūriniai nepasirodys automatiškai: „rimti“ kūrėjai turėtų mokėti už dalyvavimą šioje naujoje programoje.

Vargu, ar tokiu būdu sukurtų produktų kokybė bus labai aukšta. Antra vertus, kompanija Microsoft, panašu, nori įtikti ne kūrėjams – profesionalams, o atskiriems vartotojams, kuriems neužtenka funkcijų, kurias siūlo šiuo metu Windows Phone el. parduotuvėje esančios aplikacijos, ir kurias norima (bei galima) pataisyti savo rankomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos