Šaudyklė Wolfenstein: The New Order nukelta į 2014 metus


Kompanijos Bethesda Game Studios ryšių su visuomene padalinio viceprezidentas Pete Heins pranešė, kad šaudyklė Wolfenstein: The New Order pasirodys vėliau, nei planuota anksčiau – tai įvyks 2014 metais. Anksčiau buvo planuota, kad premjeros sulauksime 2013 metų IV ketvirtyje. Vėluojama dėl to, jog studija bando patobulinti daugelio žaidėjų režimą, o kartu dirba prie kelioms skirtingoms platformoms skirtų versiją.

Wolfenstein-New-order-screen

Vienu metu daryti žaidimą naujos ir senos kartos konsolėms yra gana sunku, juk tai yra visiškai skirtingos sistemos. Be to, naujos platformos vis dar nepasirodė prekyboje. Pagrindinė studijos užduotis yra projekto tobulinimas ir poliravimas. Šis projektas nėra tiesiog paprasta šaudyklė, o žaidimas su gaudynėmis ir slaptomis misijomis. Kiekvienas žaidimo elementas turi būti idealus, o tam reikia laiko“, – puslapio Polygon žurnalistams teigė Pete Heins.

Vėliau Bethesda atstovas pridūrė: „Studija MachineGames ilgą laiką dirbo prie Wolfenstein: The New Order. Mes nenorime, kad bandymo sutaupyti kelis mėnesius visos pastangos nueitų per niek. Tai turėtų būti geriausias Wolfenstein žaidimas istorijoje, taigi tinginiauti nepavyks.“

Tokiu būdu, kol kas Wolfenstein: The New Order tiksli debiuto data rinkoje nežinoma, tačiau aiškų, kad juo galės mėgautis PC, taip pat naujos ir senos kartos konsolių savininkai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos