Sony išleis objektyvus – fotoaparatus, skirtus Xperia telefonams


Paskutinių metu kompaktiškų skaitmeninių fotoaparatų („muilinių“) pardavimai smarkiai sumažėjo. Šios tendencijos kaltininku ekspertai laiko išmaniuosius telefonus: žmonės nenori su savimi tampytis technikos, kuri daro beveik tokios pačios kokybės nuotraukas, kaip ir šiuolaikiniai telefonai.

Vis tik reikėtų pripažinti, kad su išmaniaisiais telefonais padarytų nuotraukų kokybė neretai nesiekia to lygio, kurį demonstruoja 3-4 metų senumo skaitmeniniai fotoaparatai (tai patvirtina ir FACEIT.LT atlikti išmaniųjų telefonų – flagmanų Sony Xperia Z ar HTC One testai). Dėl viso to kalta optika: gamintojas tikrai nediegs gigantiškų objektyvų. Tačiau panašu, kad Sony išsprendė šią problemą.

sony-ext-smartphone-camera

Jei tikėti nutekinta informacija, japonų kompanija ruošia aksesuarus DSC-QX10 ir DSC-QX100. Tai nėra objektyvai, kurie uždedami išmaniojo telefono kameros. Tai praktiškai pilnaverčiai fotoaparatai, su sensoriais, nuosavu procesoriumi, Wi-Fi, NFC ir netgi lizdu SD atminties kortelei.

Išmanusis telefonas, ant kurio prikabinamas toks fotoaparatas, tampa vaizdo ieškikliu, o kartu padeda nustatyti fotografavimo parametrus, o taip pat, žinoma, rūšiuoti nuotraukas.

Sony kol kas oficialiai nepranešė apie savo naujienas, tačiau puslapis SonyAlphaRumors rašo, jog savo charakteristikomis vienas iš priedų nenusileidžia fotoaparatui Sony RX100 II, o kitas aprūpintas 18 megapikselių raiškos matrica bei 10x optinio priartinimo galimybe.

original-6-720x405 original-7-720x405

3 komentarai (-ų)

  1. Karolis parašė:

    vel nesamones isradineja. man visai nesinoretu tokiu priedu tampytis kiseneje, kad biski geresne nuotrauka padaryti

  2. Mantas parašė:

    pixeliu fanatikam gal ir praverstu, o paprastam naudotojui nereikalinga tokia fignia. Kam dar nesiotis ir jungineti prie smartfono kai is karto gali „muiline“ pasimti ??? Tas ant to iseina.


Kitos kategorijos naujienos