Tapo žinoma, kiek kainuos pirmasis išmanusis telefonas su Tegra 4


nVidia procesorius Tegra 4, kurio nelabai nori mobilių įrenginių gamintojai, kol kas tapo tik vieno serijinio produkto pagrindu – mobilios žaidimų konsolės nVidia Shield. Tiesa, su nVidia procesoriumi bus išleista ir daugiau sprendimų (juos, pavyzdžiui, ruošia, HP ir Toshiba), tačiau panašu, kad Qualcomm su savo Snapdragon 800 pasieks žymiai daugiau.

zte-u988s-geek

Antra vertus, greitu metu nVidia žada tam tikrą proveržį. Smogiamąja jėga taps planšetiniai kompiuteriai ir hibridiniai įrenginiai, tokie kaip HP SlateBook x2, HP Slate 8 Pro ir Acer TA272. Tarp išmaniųjų telefonų kol kas galima rasti tik vieną – ZTE U988S Geek.

Nors šis telefonas nušvito dar prieš mėnesį, tačiau dabar paaiškėjo daugiau informacijos. Pirma, operatyvios atminties kiekis sudarys 2 GB. Antra, vietoj žadėtos 8 MP kameros sulauksime 13 MP. Išmanusis telefonas veiks su Android 4.2, jis palaikys garso technologiją

Ir svarbiausia – kaina. Konvertavus iš Kinijos nacionalinės valiutos, turime maždaug 835 litus, praneša puslapis VR-Zone. Jei prisimintume, kad Tegra 4 savo sparta nenusileidžia Snapdragon 800, tokia kaina yra nedidelė. Tarp Qualcomm procesorių – flagmaną turinčių mobilių įrenginių šiuo metu sunku surasti modelių, pigesnių nei $500 (~ 1300 lt), taigi bent jau kainos atžvilgiu nVidia turi šiokį tokį pranašumą. Tiesa, ar ZTE U988S Geek pasirodys už Kinijos ribų, kyla daug klausimų.

Vienas komentaras

  1. Sarunas parašė:

    Kokia prasme lyginti tas kainas, juk jeigu pasirodys sis telefonas uz kinijos ribu, tai ir kaina bus atitinkama.


Kitos kategorijos naujienos