Activision neigia, kad Call of Duty: Ghosts sumažės realizmo


Neseniai publikuotas pirmojo asmens šaudyklės Call of Duty: Ghosts vaizdo klipas ne vieną serijos gerbėją privertė kalbėti, kad naujasis Infinity Ward projektas nebus toks realistiškas, kaip anksčiau.

Šį nerimą ryžosi paneigti kompanijos Activision atstovas Dan Amrich. Jis tvirtina, jog siužetinė kampanija bus maksimaliai priartinta prie realybės. Specialisto teigimu, vaizdo klipe buvo rodoma kinetinio bombardavimo koncepcija, kuri dažnai naudojama mokslinėje fantastikoje.

Dan Amrich teigimu, kinetinio bombardavimo koncepciją savo kūriniuose naudojo ne vienas mokslinės fantastikos žanrą mėgstantis autorius. Savo laiku šia idėja susidomėjo netgi JAV Karinės oro pajėgos. Dievo ginklu pramintas pabūklas galėjo padaryti neįtikėtinai didelę žalą priešininkui, tuo pačiu nebuvo fiksuojama jokios radiacijos, o tai labai žavėjo bet kurį kariškį.

Taip pat buvo užsiminta ir „Toro projektą“, kurį bandė realizuoti JAV kariškiai. Tokiu būdu, Activision atstovas pabrėžė, kad kinetinis bombardavimas nėra jau tokia fantastika, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, taigi ir Call of Duty: Ghosts nebus nerealistiškas, kaip kalba kai kurie pesimistai.

Call of Duty: Ghosts pasirodys lapkričio 5 d., žaidimas bus skirtas visoms aktualioms platformoms – PC, Xbox 360, PS3 ir Wii U, tuo tarpu vėliau bus išleistos versijos ir PS4 bei Xbox One.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos