Žaidimo Alien Rage debiutinis vaizdo klipas


Kompanija City Interactive išleido debiutinį Alien Rage vaizdo klipą. Šis projektas – tai mokslinės fantastikos pirmojo asmens šaudyklė, kuri gana panaši į DOOM. Naudojas varikliukas – Unreal Engine 3. Sugalvotas gana paprastas siužetas, kurio esmę sudaro ginkluotas konfliktas su ateivių rase Vorus, neramumai kilo dėl galingo energijos šaltinio.

Žaidėjams bus pasiūlyta pereiti per 14 lygių, kuriose teks intensyviai kovoti tankiai apgyvendintose vietovėse su bėgiojančiomis, ropojančiomis ir skraidančiomis pabaisomis, kurių bus 21 rūšis. Kūrėjai žada priešus aprūpinti aukšto lygio dirbtiniu intelektu, išmokyti atakos veiksmų, naudoti ginklus ir įvairią puolimo taktiką. Niekur nedings šiuolaikinė grafika, realistiška fizika ir sugriaunama aplinka.

Arsenale turėsime 10 ginklų rūšių, kiekviena iš kurių (kaip ir sename gerame Unreal Tournament) turės kelis šaudymo režimus. Už meistrišką ginklų valdymą numatyti bonusai. Pratestuoti savo šaudymo įgūdžius kūrėjai turėtų leisti jau nuo šiandien. Tam prireiks PC, Xbox 360 arba PS3.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos