Amazon neigia, kad išleis nemokamai platinamą išmanųjį telefoną


Globalaus tinklo vartotojai taip smarkiai pamėgo gauti visokeriopos informacijos, kad bet kokie bandymai apmokestinti tam tikrus resursus smarkiai iškritikuojami. Žmonėms labai patinka utopinė visuomenė, kur viskas gaunama nemokamai ir be didelių pastangų.

Juo labiau, kad be pačios informacijos tam tikroje perspektyvoje nemokamais gali tapti ir mobilūs įrenginiai. Vis tik net ir toks dosnumas negalėjo panaikinti „alergijos“ visuotinei reklamai, nors būtent jai reikėtų dėkoti ir nemokamus puslapius ir kai kurių mobilių įrenginių žemą kainą – ta pat Amazon $20 sumažina el. skaityklių Kindle kainą, jei vartotojas pasiruošęs žiūrėti reklamą, jei įrenginys aktyviai nieko neveikia.

amazon-smartphone

Įdomu tai, kad kompanijos Amazon reakcija į gandus, jo ji ketina išleisti nemokamai platinamą išmanųjį telefoną sekė iš karto, kai tik tokie gandai pasirodė. Puslapis All Things Digital susisiekė su Amazon atstovais, ir šie pranešė, kad interneto gigantas šiemet išmaniojo telefono tikrai neišleis, o jei ateityje ir pasirodys, nemokamas jis tikrai nebus.

Akivaizdu, jog šiuolaikinėje ekonomikoje dar nėra mobilių įrenginių platinimo modelio, kad ir gamyba būtų padengiama, neimant iš vartotojų tam tikro pinigų kiekio. Kartu Amazon atstovų pareiškimo negalima laikyti kaip patvirtinimo, jog kompanija tikrai išleis savo išmanųjį telefoną.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos