AMD dar kartą primena apie procesorių Kaveri pasirodymo datą


Stacionarių procesorių gerbėjams šiomis dienomis ypač nelengva. Iš vienos pusės nuolat spaudžia išmanieji telefonai, turintys aštuonių branduolių ARM procesorius, iš kitos pusės spaudžia taip pat mobilūs procesoriai, tik jau siūlomi kompanijų Intel ir AMD. Jei atsižvelgtume į tai, kad visai neseniai nuskambėjo garsus Apple išmaniųjų telefonų anonsas, o IDF 2013 rudeninė sesija tik pradėjo savo darbą, kompanijai AMD beveik neliko vietos naujienų puslapiuose. Teisingiau, viskas taip ir būtų, jei ne įpratimas nuolat persitikrinti tai, kas kelia abejonių.

AMD-Steamroller-01

Bent jau vokiečių puslapio Computerbase.de žurnalistai nusprendė dar kartą pasitikrinti, kad hibridinių procesorių Kaveri anonsas vis dar atitinka anksčiau išsakytus kompanijos AMD teiginius. Į klausimus sutiko atsakyti AMD atstovai tuomet, kai baigėsi teminė konferencija, kurioje kompanija papasakojo apie savo integruojamus procesorius (tiek su x86, tiek ir su ARM architektūra).

Buvo dar kartą patvirtinta, jog APU Kaveri procesorių tiekimas prasidės dar 2013 metais. Iš pradžių jie turėtų pasirodyti stacionarių kompiuterių segmente, tuo tarpu nešiojamus kompiuterius jie pasieks 2014 metais. Motininių plokščių gamintojai jau pristatė savo sprendimus, kurie turi Socket FM2+ lizdą. Tai vaizdžiai parodo, būsimų APU Kaveri užlaikymas iki kitų metų – tai tik gandai, jei nežiūrėtume į tai, kad žodis „tiekimas“ nėra tolygus pasirodymui mažmeninėje prekyboje.

Priminsime, kad APU Kaveri gaus naujos kartos skaičiavimų branduolius su Steamroller architektūra, o taip pat GCN grafikos posisteme, kurioje gali būti iki 512 universalių grafinių procesorių, o tai prilygsta dabartinei vaizdo plokštei Radeon HD 7750. TDP lygis neviršys 95 W, nors bus išleista modelių, kurių energijos suvartojimo lygis bus dar mažesnis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos