Procesorių AMD Kaveri integruota grafika nusileis tik Radeon HD 7790


Dėl visai suprantamų priežasčių paskutinių dienų naujienų favoritu tampa AMD produkcija, kadangi kompanija rugsėjo pabaigoje pristatys ne tik visiškai naujas vaizdo plokštes bei anonsuos pervadintas senas, tačiau iki 2013 metų pabaigos įvyks naujų hibridinių procesorių premjera. Tai bus APU Kaveri modeliai su Socket FM2+ lizdu. Jiems motinines plokštes jau paruošė visi didieji sisteminių plokščių gamintojai.

Dabar po truputį daugėja informacijos ne tik apie APU Kaveri technines specifikacijas, tačiau ir jų spartos lygį. Vokiečių puslapio Planet3DNow.de žurnalistai testinio paketo SiSoft Sandra duomenų bazėje aptiko AMD Kaveri procesoriuose esančios integruotos grafikos posistemės charakteristikas.

kaveri_sisosft_sandra

APU Kaveri grafinis procesorius  turi kodinį pavadinimą Berlin, jame bus naudojami 512 universalūs procesoriai. Maksimali konfigūracija numato, kad bus įdiegta 832 atitinkami GPU blokai, kurie veiks 600 MHz taktiniu dažniu. Visų procesorių TDP rodiklis neviršys 100 W, nors kai kurie šaltiniai pateikia ir mažesnius skaičius.

Sprendžiant vien iš APU Kaveri grafikos posistemės universalių procesorių skaičiaus, naujieji procesoriai nusileis tik vaizdo plokštėms Radeon HD 7790, tačiau dėl tam tikrų faktorių integruota grafika vis tik atsiliks nuo tiek pat universalių procesorių turinčių diskretinių vaizdo plokščių. Viena tokių priežasčių taps mažesnis taktinis dažnis.

Šiuo metu APU Kaveri procesorių grafikos posistemė jau turi savo pavadinimą – Radeon R5 M200. Tokią informaciją išdavė kompanijos HP stacionarus kompiuteris Spectre, kuriam ir priklauso minėtas AMD Kaveri procesorius.

Vienas komentaras

  1. zet parašė:

    “ naujieji procesoriai nusileis tik vaizdo plokštėms Radeon HD 7790, tačiau dėl tam tikrų faktorių integruota grafika vis tik atsiliks nuo tiek pat universalių procesorių turinčių diskretinių vaizdo plokščių. “

    Kazkaip per daug pieviskai skamba, biski priestaros yra. Kam cia spelioti kol nera testu. Uz savaites ar keliu turesim testus zaidimu ir patys galesim palyginti su pvz 7850 ar 7770


Kitos kategorijos naujienos