AMD Volcanic Islands debiutas privertė sunerimti kompaniją nVidia


Naujųjų AMD vaizdo plokščių Volcanic Islands spartos lygis kol kas lieka po paslapties šydu, tačiau anonsas buvo pakankamai garsus ir įtikinamas, jog priverstų nerimauti pagrindinį konkurentą, kompaniją nVidia, tikina taivaniečių puslapis DigiTimes.

radeon-r-200-series-graphics

Vaizdo plokščių gamintojų teigimu, kuriuos cituoja šaltinis, norėdama atsakyti į naująsias AMD Radeon R9 ir R7, kompanija nVidia ruošiasi masiniam kainų mažinimui. Spėjama, kad kainų mažėjimas bus stebimas jau lapkričio mėnesį, prieš pat kalėdinių išpardavimų sezoną.

Labiausiai nVidia jaudinasi dėl $150-250 kainų diapazone. Jame AMD turėtų išleisti vaizdo plokštę Radeon R9 270X, kuria taps ne kas kitas, o šiek tiek apkarpytas Southern Islands šeimos adapteris Radeon HD 7950.

Tikėtina, kad kainų mažinimu nVidia neapsiribos, todėl ketina pristatyti vieną ar net kelias naujas vaizdo plokštes, kuris minėtą spragą užlopys. Spėjama, kad viena iš naujokių turėtų tapti vaizdo plokštė GeForce GTX 750 Ti su grafiniu procesoriumi GK106.

Savo ruožtu, AMD atstovai tikina, jog naujos kartos grafiniai adapteriai gali atlaikyti net ir pačią aštriausią konkurenciją. AMD grafinių adapterių padalinio viceprezidentas Matt Skynner mano, jog Volcanic Islands pasižymi ypač patraukliu spartos ir kainos santykiu, taigi žaidybinių vaizdo plokščių rinkoje AMD gali tikėtis mažiausiai 50 proc. rinkos.

2 komentarai (-ų)

  1. ITfanboy parašė:

    Labai geros naujienos. Kur sveika konkurenciaja – ten laimi vartotojas 🙂

    • saulius parašė:

      Tikra tiesa, gaila kad tarp CPU tos normalios konkurencijos nera.


Kitos kategorijos naujienos