Android 4.4 KitKat ir Nexus 5 debiutuos spalio 14 d.


Tapo žinoma preliminari data, kuomet turėtų debiutuoti išmanusis telefonas Nexus 5, kuris visai neseniai viešai pasirodė neoficialiame naujos Android versijos KitKat pristatyme. Tikimasi, kad tai įvyks spalio 14 d., praneša puslapis Ausdroid.

android-kitkat

Prognozuojama, kad išmanusis telefonas Nexus 5 bus gaminamas kompanijos LG pajėgomis. Mobilus įrenginys turėtų gauti 5,2“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekraną, keturių branduolių Qualcomm procesorių (Snapdragon 600 arba Snapdragon 800), taip pat 13 megapikselių kamerą nugarinėje dalyje.

Kalbant apie naują Android versiją 4.4 KitKat, joje ekspertai ir analitikai tikisi pamatyti naujus API, kurie susiję su animacija, taip pat naujus pranešimų valdiklius ir kitų funkcijų.

Tikimasi, kad naujas Android funkcionalumas turėtų palengvinti dabartinių Nexus išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių savininkų gyvenimą. Kaip žinia, firminiai Google Nexus įrenginiai turi „grynakraują“ Android operacinę sistemą, be jokių papildomų firminių vartotojo sąsajų ir kitų technologijų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos