Android aplikacijų rinka kūrėjams šiemet atneš $6,8 mlrd. pajamų


google-play-big

Šiuo metu elektroninė parduotuvė Google Play vystosi daug sparčiau, nei konkurento Apple sprendimas App Storer, o šį faktą patvirtina naujas kompanijos ABI Research tyrimas, praneša puslapis PhoneArena.

Google turėtų džiuginti ir tai, kad plėtros tempai ne tik kad nelėtėja, rinkai po truputį prisisotinant Android įrenginiais, tačiau netgi spartėja. Analitikai mano, kad vien Android išmaniesiems telefonams skirtų aplikacijų rinka šiemet padvigubės, o apimtis sudarys $6,8 mlrd.

Antra vertus, Google Play kiekybiniai gautų pajamų parametrai atsilieka nuo to, ką demonstruoja App Store. Šiuo metu Google elektroninė parduotuvė uždirba tik 60 proc. to, ką sugeba pasiekti iOS ekosistema su App Store priešakyje. Antra vertus, ekspertai tikisi, jog po metų šis rodiklis pasieks 66 proc., nors šiuo atveju Apple el. parduotuvė turėtų nustoti augusi, kas sunkiai tikėtina.

„Šiais metais Android mobilių įrenginių tiekimas viršija Apple išmaniųjų telefonų tiekimą, kiekvienam parduotam iPhone dabar tenka daugiau nei trys Android įrenginiai“, – pareiškė ABI Research vyriausiasis analitikas Josh Flood. Jei tikėti eksperto pateikta prognoze, galima teigti, jog Google turi visus šansus ne tik pavyti, tačiau ir aplenkti savo konkurentą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos