Antros kartos Google Nexus 7 pardavimai prastesni, nei tikėtasi


Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, kad antros kartos Google planšetinio kompiuterio Nexus 7 pardavimai yra mažesni, nei tikėtasi anksčiau. Šių planšetinių kompiuterių surinkimu užsiimanti kompanija Quanta Computer dėl šios priežasties negalės įgyvendinti šių metų tiekimo plano. Nors kontraktinio gamintojo atstovai atsisakė komentuoti konkrečius skaičius, jie patvirtino, jog kompanija susidūrė su sunkumais, įgyvendinant anksčiau numatytą planą.

new-google-nexus-7

Šių metų pradžioje buvo numatyta, jog 2013 metų tikslas yra 20 mln. Nexus 7 planšetinių kompiuterių. Kai kurių rinkos analitikų vertinimu, reali tiekimo apimtis šiemet turėtų sudaryti trečdaliu mažiau – apie 12-13 mln. vienetų.

Priminsime, kad šiuo metu Quanta Computer gamina kelis garsių planšetinių kompiuterių modelius – Google Nexus 7 ir Amazon Kindle Fire. Tvirtinama, jog Nexus 7 pardavimus riboja, kaip bebūtų keista, aukšta kaina. Dabar modelis su 16 GB kaupikliu ir Wi-Fi moduliu parduodamas už $229, 32 GB versija su Wi-Fi vartotojui atsieina $269, tuo tarpu modelis su 32 GB kaupikliu ir 4G LTE palaikymu $349.

Tuo pačiu metu konkurentai siūlo beveik dvigubai pigesnius planšetinius kompiuterius – jie turi 7“ įstrižainės ekranus, o jų pardavimo kaina sudaro vos $100, o tai trukdo pritraukti potencialius pirkėjus prie Nexus 7, nepaisant jo labai patrauklių charakteristikų. Jei vartotojas panorės įsigyti brangesnį planšetės modelį, jis gali atkreipti dėmesį į Apple planšetinį kompiuterį iPad mini.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos