Apple flagmano iPhone 5S visiems gali ir neužtekti


Puslapis All Things Digital, remdamasis informuotais šaltiniais, praneša, kad iPhone 5S debiuto pradžioje bus stebimas šio išmaniojo telefono deficitas. Priežastys skelbiamos pačios įvairiausios – nuo didelio noro išparduoti kuo daugiau „biudžetinių“ iPhone 5C iki pat problemų, susijusių su būtinybę naująjį Apple flagmaną aprūpinti biometriniu daviklius Touch ID.

iphone_5c_release

Kai kurie ekspertai įvardina šiek tiek paprastesnes iPhone 5S deficito priežastis – mano, kad kompanijai Apple tiesiog neužtenka korpusų, kurie nuo šiol gali būti pilkai juodi ir aukso spalvos. Be to, iPhone 5S prasidės ypatingai daug regionų, įskaitant sunkiai aprėpiamą Kiniją. Šaltinių teigimu, Pekine ir Hong Konge pirmoji iPhone 5S partija jau išparduota, nors rezervavimai pradėti priimti tik vakar.

Kompanijos KGI Securities ekspertai mano, kad Apple korpusų problemos sprendimui gali pasitelkti savo partnerį Catcher, kuri šiuo metu gamina nešiojamiems kompiuteriams MacBook Pro skirtus korpusus. Kitų metų I ketvirtyje šis kontraktinis gamintojas iPhone 5S korpusų gamybos dalį gali padidinti iki 8-13%.

Naujienų agentūra Reuters, pabendravusi su mobiliojo ryšio operatoriais, praneša, kad nors iPhone 5S ir iPhone 5C pasiūla iš pradžių bus ribota, iPhone 5C išankstinių rezervavimų skaičius įspūdingų rodiklių nepasiekė. Apple puslapyje šį išmanųjį telefoną rezervuoti nekyla jokių problemų, o jo tiekimas prasidės rugsėjo 25 d.

Kai kurie amerikiečių šaltiniai jau gavo serijinius iPhone 5S ir iPhone 5C modelius, taigi pasirodė ir pirmosios apžvalgos. Buvo įsitikinta, kad išmanieji telefonai turi 1 GB operatyvios atminties. Tokiu būdu, revoliucijos neįvyko: iPhone 5S įdiegtas Apple A7 procesorius su 64 bitų architektūra – tai daugiau reklaminis triukas, kuris realia nauda pavirs kažkada ateityje. Kam diegti daugiau talpesnę operatyvios atminties mikroschemą, jei 64 bitai, atnaujinta kamera ir pirštų atspaudų skeneris ir taip užtikrins pirkėjų srautą?

Taip pat norėtųsi atkreipti dėmesį į puslapio MacGeneration naujieną. Šaltinis tvirtina, jog spalio 15 d. kompanija Apple suplanavo renginį, kuriame turėtų būti pristatyti naujos kartos iPad planšetiniai kompiuteriai – iPad 5 ir kompaktiškasis iPad mini 2, kuris turėtų gauti Retina ekraną su daug didesne raiška.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos