iPod kūrėjas: Apple svarstė akinių, panašių į Google Glass, sukūrimo idėją


Tony Fadell, vienas iš grotuvo Apple iPod kūrėjų, dirbusių kompanijoje iš Kupertino iki 2008 metų, teigia, jog savo laiku jo vadovaujamas padalinys eksperimentavo su papildytos realybės akiniais, kurie panašūs į dabartinius Google Glass.

apple-iglasses

Jo teigimu, eksperimentai galbūt ir būtų pasiekę galutinio produkto stadiją, tačiau tam paprasčiausiai nebuvo laiko. Duodamas interviu leidiniui Fast Company, Tony Fadell kalbėjo, kaip jis ir jo darbuotojai „visuomet savęs klausdavo, ką dar būtų galima patobulinti“:

Mes įsižiūrėdavome į vaizdo kameras ir valdymo pultelius. Tačiau pats beprotiškiausias dalykas, apie kurį mes kalbėdavome, buvo kažkas panašaus į Google Glass. Mes kalbėdavome: „O kas būtų, jei padarytume tokį nešiojamą ekraną, kuris sudarytų įspūdį, tarsi vartotojas sėdėtų kino teatre?“ Aš asmeniškai buvau padaręs visą eilę tokių prototipų. Tačiau daiktai, kuriuos mes jau darėme, sulaukė didelės sėkmės, taigi mes kitkam tiesiog neturėdavome laiko.“

Iš pasakojimo galima suprasti, kad buvo kalbama daugiau apie virtualios, o ne papildytos realybės akinius. Vis tik tai įrodo, kad kompanijos Apple laboratorijose slapčia eksperimentuojama su visomis įmanomomis šiuolaikinėmis technologijomis, nors ir ne kiekviena idėja pasiekia eilinį vartotoją galutinio produkto pavidalu.

iGlass-iPhone-640

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos