Apple perviliojo Nike vyriausiąjį dizainerį. Laukiame „išmaniosios“ avalynės?


Kompanija Nike neseniai neteko mokslinių tyrimų padaliniui priklausančios laboratorijos Innovation Kitchen vadovo Ben Shaffer, praneša puslapis 9to5Mac. Nuo šiol jis darbuosis korporacijai Apple.

nike-innovation-kitchen-studio-ben-shaffer

Iš pradžių buvo manoma, kad jis darbuojasi prie apyrankės Nike+ FuelBand, taigi buvo logiška manyti, kad jis kuruos Apple dėvimų kompiuterių projektus, tame tarpe ir iWatch.

Antra vertus, po kurio laiko žurnalistai sužinojo, kad Ben Shaffer užsiėmė sportinės avalynės kūrimu. Teigiama, kad jo komanda kūrė itin lengvus bėgimo batelius Free Flyknit.

Ši informacija pagimdė naujus gandus, jog Apple kuria „išmaniąją“ avalynę. Šie gandai turi tam tikrą pagrindą – naują Apple patentinę paraišką, kuri kalba apie avalynėje naudojamus daviklius, kurie informuoja apie jos susidėvėjimą. Tikėtina, kad bateliai galės atlikti ir kitas funkcijas (pavyzdžiui, registruoti pėdoms tenkantį krūvį, spaudimą, pulsą ir t.t.).

Šiuo metu Apple jau dirba dar vienas išeivis iš Nike – fitneso srities ekspertas Jay Blahnik, kuris paliko kuruojamą Nike Fuelband projektą ir į Apple perėjo 2013 metų rugpjūčio mėnesio pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos