„Žaidimų balsas“: ArmA III pristatymas


2030 metai. Pasaulyje vyksta suirutė ir kaip visada pilna politinių intrigų. Turkija paveikta ekologinės ir technogeninės katastrofos, Jungtinės Valstijos kariniai daliniai nuožmiai kariauja su Kinija dėl Ramiojo vandenyno salų. Sustiprėjęs Iranas pradeda agresyvią ekspansiją į Viduržemio jūros teritorijas.  NATO karinis blokas meta savas pajėgas Irano sustabdymui ir grėsmės viduržemio jūroje neutralizavimui.

ARMA-3-screenshot

Pradedama vykdyti slapta operaciją pavadinimu „Magnitudė“ kurioje dalyvauja specialus britų karinis dalinys, o jo kapitonu taps pagrindinis Arma III veikėjas Scotas Milleris. Dalinio užduotis slapta įsibrauti į priešo valdomą bei uoliai saugomą Viduržemio jūros salą ir pavogti itin svarbius dokumentus, galinčius lemti visą karo eigą. Deja, kareivių išlaipinimo į salą metu jūsų  būrys užpuolamas, visi kariai žūvą.

Išgyventi pasiseka tik vieninteliam kapitonui Milleriui. Likimas jam pateikė nesaldžią dovanėlę. Likęs vienas jis stengsis išlikti gyvas priešų pilnoje saloje. Jeigu pasiseks jis sulauks pastiprinimo. Bet svarbiausia užduotis išlieka ta pati. Surasti ir nugvelbti svarbius Irano dokumentus. Plačiau apie viską – video pristatyme.

 • Kūrėjai: Bohemia Interactive
 • Leidėjai: Steam
 • Žanras: Karinis simuliatorius, taktinė šaudyklė.
 • Platformos: PC
 • Išleidimo data: 2013.09.12

4 komentarai (-ų)

 1. zet parašė:

  zaideju ‘motion’ tragiskas, zaidejai ‘slysta’ tai i sonus tai i prieki. Koju judesiai kartais neatitinka zaidejo krypties, zaidejo kunas i kaire paslysta (pajuda) o kojus daro judesius lyg i prieki judetu. Plius nevisada kojos susietos su reljefu.

  O visa kita grazu.

  Butinai isbandysiu, gal kazkas bus faina po „America’s army“ zaidimo.

  • zet parašė:

   taip pat nera (matosi) kareiviu judesio inercijos – ko pasekoje „kareiviai“ per 0 laiko tarpa keicia judejimo krypti priesingai judesio krypciai.

  • Ignas parašė:

   kiek teko zaist ArmA III labai smagus buvo jei patinka tokie zaidimai tai laikas bus gerai praleistas.

 2. zet parašė:

  idomu kaip su maskavimosi tarp zoliu multiplejerio rezimu. Per siuos zaidimus, kai uzsidedi minimalius reikalavimus, tai jie nuima zolias, ko pasekoje zoleje ar krume uzsimaskaves kareivis tampa aiskiai matomu taikiniu zaidejams, kurie nusistate minimalius grafinius nusistatymus.


Kitos kategorijos naujienos