ASUS pristatė atnaujintą išmanųjį telefoną PadFone Infinity


Kompanija ASUS pristatė atnaujintą išmaniojo telefono PadFone Infinity versiją, praneša puslapis Engadget. Pagrindinis skirtumas slypi naudojamame procesoriuje. Jei anksčiau turėjome reikalų su 4 branduolių Snapdragon 600 su GPU Adreno 320, tai dabar jo vietą užėmė 4 branduolių Snapdragon 800, dirbantis 2,2 GHz dažniu ir turintis GPU Adreno 330. Be to, atsirado microSD kortelių lizdas bei antras mikrofonas, leidžiantis pagerinti perduodamo garso kokybę.

PadFone Infinity new 01

Be to, gamintojas nusprendė kiek sumažinti integruoto duomenų kaupiklio talpą. Jei anksčiau buvo prieinamos modifikacijos su 32 GB arba 64 GB kaupikliais, tai atnaujintas variantas turės 16 GB arba 32 GB versijas. Tokiu būdu, išmanusis telefonas (ypač 16 GB atveju) turėtų atpigti, tuo tarpu jei trūks vietos duomenims, bus galima pasinaudoti microSD atminties kortele, kurios anksčiau nebuvo.

Tam tikrų pokyčių galima įžvelgti ir išmaniojo telefono dizaine. Šiek tiek pakeista nugarinės dalies išvaizda. Be to, PadFone Infinity nuo šiol bus prieinamas su kelių skirtingų spalvų korpusais: Titanium Black ir Platinum White.

PadFone Infinity new 02

Pakeitimų sulaukė ir programinė dalis: buvo patobulinta ne tik vartotojo grafinė sąsaja, tačiau atnaujinta ir operacinė sistema. Jei anksčiau vartotojas naudojosi Android 4.1, tai dabar įdiegta Android 4.2 Jelly Bean.

Išmaniojo telefono matmenys sudaro 143,5 x 72,8 x 8,9 mm. Įdiegta 2400 mAh talpos baterija, kurios turėtų užtekti pokalbiams iki 19 valandų. Apie kainą ir debiuto datą kompanija ASUS duomenų nepateikė.

PadFone Infinity new 03

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos