Šią savaitę ASUS pristatys naują hibridą Transformer Pad Infinity


Likus keletui dienų iki parodos IFA 2013 (Berlynas, Vokietija), šio renginio dalyviai pradeda platinti savo naujų produktų reklaminę medžiagą. Pavyzdžiui, kompanija ASUS savo Facebook puslapyje patalpino nuotrauką su paslaptinga naujiena, kuris bus pristatyta rugsėjo 4 d. Kadangi žodis „Transform“ derinamas su jau pažįstamu albuminiu formatu, galima spėti, kad tai naujas planšetinių kompiuterių Transformer Pad Infinity atstovas.

transformer_facebook

Tikėtina, kad ASUS sprendimas gaus nVidia procesorių Tegra 4, taip pat 10“ įstrižainės ekraną bei bevielių modulių WiFi 802.11n, Bluetooth, GPS palaikymą. Apie pastarąsias ypatybes galima spręsti iš amerikiečių sertifikavimo organizacijos FCC duomenų bazės, kurioje pasirodė ASUS įrenginys kodiniu pavadinimu K00C.

Remiantis anksčiau pasirodžiusia informacija, Asus Transformer Pad Infinity palaikys 2560 х 1600 taškų raiškos ekraną,  tuo tarpu į išorinį monitorių ar televizorių per HDMI sąsają galės perduoti Ultra HD (4K) raiškos vaizdą.

Aparatinės platformos pagrindą sudarys 2 GB operatyvios atminties, 32 GB duomenų kaupiklis, 5 MP ir 1,2 MP raiškos kameros, SD atminties kortelių skaitytuvas, USB 3.0 lizdas. Firminė prijungiama klaviatūra su akumuliatoriumi planšetinį kompiuterį pabrangins $100. Asus Transformer Pad Infinity kaina, priklausomai nuo modifikacijos, sudarys $399 (~ 1050 lt be mokesčių) arba $599 (~ 1575 lt be mokesčių).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos