ASUS išleis nebrangų transformerį su Windows 8.1 ir Intel Bay Trail


Kūrėjams skirtoje IDF 2013 rudeninėje sesijoje kompanijos Intel vadovas Brian Krzanich pažadėjo, jog planšetiniai kompiuteriai su naujaisiais 22 nm Atom procesoriais bus ne tik pigūs (kai kurie kainuos mažiau 100 JAV dolerių), tačiau ir pakankamai galingi.

ASUS Transformer Book T100

Intel vadovo žodžius turėtų patvirtinti IDF 2013 pademonstruotas planšetinis kompiuteris – „transformeris“ ASUS Transformer Book T100. Būtent jis turėtų tapti nebrangiu Wintel koncepcijos atstovu. ASUS produktas kainuoja $349 (~ 915 lt be mokesčių), jame įdiegta operacinė sistema Windows 8.1.

Transformer Book T100 turi 10.1“ įstrižainės ekraną, jame įdiegtas 4 branduolių procesorius Atom (Bay Trail-T), kuris kartu su 31 Wh talpos baterija leis planšetiniam kompiuteriui dirbti iki 11 valandų. mobilus įrenginys atrodo kaip nedidelis nešiojamas kompiuteris, tačiau ekraną galima atjungti ir taip juo galima pasinaudoti kaip planšete.

ASUS Transformer Book T100 ekranas sukurtas IPS technologijos pagrindu, ekrano raiška – 1366×768 taškų. $349 bus prašoma už modifikaciją su 32 GB kaupikliu, tuo tarpu už 64 GB versiją teks atiduoti $399. Planšetė sveria 540 gramų, t.y. maždaug tiek, kiek ir analogai su ARM platforma. Prekyboje planšetinis kompiuteris pasirodys spalio mėnesio pabaigoje.

ASUS Transformer Book T100 top

Planšetinį kompiuterį išbandę žurnalistai teigia, jog nežiūrint į gana pigias medžiagas, naudojamas Transformer Book T100 konstrukcijoje, juo naudotis yra visai patogu, operacinė sistema ir įdiegtos aplikacijos veikia be stabdymų, stabiliai. Ar visa tai (kartu su kaina) sužavės vartotojus, pamatysime šių metų pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos