Atnaujintas Amazon Kindle Fire HD kainuos vos $139


Šios savaitės pradžioje kompanija Amazon pristatė naujos kartos planšetinius kompiuterius Kindle Fire HDX 7 ir Kindle Fire HDX 8.9, tačiau tai nebuvo vienintelės naujienos. Gamintojas anonsavo ir atnaujintą Kindle Fire HD, kuris nuo šiol bus pardavinėjamas už dar mažesnę kainą, nei anksčiau.

amazon-kindle-fire-hd-bezos

Reikia pažymėti, kad atnaujinimas, iš esmės, susijęs su planšetinio kompiuterio korpusu, tuo tarpu 2013 metų sprendimas niekuo nesiskirs nuo savo pirmtako, anonsuoto 2012 metais.

Tai reiškia, kad rasime tą patį 7“ įstrižainės ekraną su 1280 x 800 taškų raiška, dviejų branduolių procesorių, kuris veikia 1,5 GHz taktiniu dažniu. Tokiu būdu, Amazon išvengė konkurencijos su savo naujuoju Kindle Fire HDX 7, kuris turi tos pačios įstrižainės ekraną.

Savo ruožtu, Kindle Fire HDX 7 turi daug galingesnę aparatinę dalį: čia rasime 4 branduolių procesorių Qualcomm Snapdragon 800, dirbantį 2,2 GHz dažniu, 2 GB operatyvios atminties, tuo tarpu ekrano raiška padidėjo taip pat gana smarkiai – iki 1920 x 1200 taškų.

Tiesa, atnaujintas Amazon Kindle Fire HD kai kuriems vartotojams vis tiek gali atrodyti pranašesnis, o pagrindinis jo privalumas – tai kaina, kuri sudaro vos $139 (~ 360 lt be mokesčių). Šią planšetę jau galima rezervuoti, prekyba prasidės spalio 2 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos