Atviras Battlefield 4 beta testavimas nukeltas į spalio 4 d.


Kompanija Electronic Arts patikslino datą, kuomet žaidėjai galės prisidėti prie atviro Battlefield 4 beta testavimo,  praneša puslapis Polygon. Nuo spalio 1 d. žaidimą galės išbandyti tie, kurie per Origin užsirezervavo „Battlefield 4: Digital Deluxe Edition“ versiją, o taip pat „Battlefield 3: Premium“ prenumeratoriai bei „Medal of Honor: Warfighter Limited Edition“ arba „Digital Deluxe Edition“ savininkai.

battlefield_4_-_fishing_in_baku

Visi kiti žaidėjai prie Beta testavimo galės prisijungti spalio 4 d. Tai galės padaryti iš karto visų aktualių žaidimų platformų savininkai – PC, PlayStation 3 ir Xbox 360. Bus galima išbandyti žemėlapį „Siege of Shanghai“, taip pat du režimus – Conquest Mode ir Domination Mode.

Beje, Battlefield 4 vykdomasis prodiuseris Patrick Bach žurnalistams iš puslapio Xbox Wire patvirtino, jog šioje šaudyklėje atsiras technologijos SmartGlass ir sensoriaus Kinect palaikymas.

Teigiama, kad technologija SmartGlass leis konsolių Xbox savininkams antrame ekrane matyti žemėlapį, tuo tarpu pagrindiniame vykdyti kovas daugelio žaidėjų režime. Kartu dirbama prie Kinect palaikymo. Tai leis patobulinti žaidybinį procesą, tame tarpe sekti galvos judesius ir balso komandas, teigė Patrick Bach. Tiesa, jis nepatikslino, ar visos šios naujos atsiras iš karto po to, kai žaidimas debiutuos prekyboje.

Priminsime, kad Battlefield 4 pasirodymas numatytas lapkričio 1 d. Žaidimą iš pradžių gaus PC, PS3 ir Xbox 360 savininkai. Kiek vėliau pasirodys ir naujos kartos konsolėms PS4 ir Xbox One skirtos versijos. Šios turėtų debiutuoti lapkričio mėnesio pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos