Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.20.1083


Rumunų kompanija Bitdefender išleido naują savo nemokamos antivirusinės versiją Bitdefender Antivirus Free Edition 1.0.20.1083, kurio nuo šiol oficialiai palaiko operacinę sistemą Windows 8.1, taip pat suderinama su daugeliu kitų saugumo produktų, tokių kaip Outpost Firewall Pro 8.1 ir kt.

bitdefender_antivirus_free_main

Naujoje antivirusinės versijoje ištaisyta keletas klaidų, iš kurių pagrindinė buvo susijusi su įtartinų failų patalpinimu į karantiną – ankstesnėje versijoje kartais kildavo problemų, kai pasirodydavo užrašas „Prieiga uždrausta“, bandant pašalinti karantine esantį failą.

Priminsime, kad Bitdefender Antivirus Free yra „debesų“ technologijų pagrindu veikianti antivirusinė programa, kuri geriausiai veikia tuomet, kai yra Interneto ryšys. Kol kas daugumoje testų dalyvauja mokama šios kompanijos versija Bitdefender Internet Security, kuri, beje, šiuo metu demonstruoja vienus iš geriausių rezultatų, o tai parodo AV-Test specialistų atlikti naujausi testai.

Nemokamą Bitdefender versiją galima būtų palyginti su „debesų“ technologijų pagrindu veikiančia Panda Cloud Antivirus, kuri demonstruoja aukštesnius nei vidutiniškus rezultatus. Tie, kurie nori antivirusinės su labai elementaria vartotojo sąsaja, neturi galingų kompiuterių bei nemėgsta viską apimančių antivirusinės konfigūravimų, Bitdefender Antivirus Free taps vienu geriausių sprendimų.

Norintys šią antivirusinę naudoti ilgiau nei 30 dienų, turės prisiregistruoti kūrėjų puslapyje.

  • Atsisiųsti Bitdefender Antivirus Free iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos