Apple iPad savininkai galės žaisti naująjį Call of Duty


Jei esate pirmojo asmens šaudyklės serijos Call of Duty gerbėjas, tačiau negalite sulaukti lapkričio 5 d., kai pasirodys naujasis Call of Duty: Ghosts – neliūdėkite. Visai neseniai pasirodė iOS platformai skirtas Call of Duty: Strike Team – hibridinė pirmojo asmens šaudyklė, kurią galima žaisti ir iš trečiojo asmens perspektyvos.

cod_strike_team_640

Projekto kūrėjai – Activision priklausanti studija The Blast Furnace. Ją sudaro buvę Rockstar Games darbuotojai, kurie turėjo garbės dalyvauti prie tokių mobilių projektų kūrimo, kaip Grand Theft Auto (tame tarpe ir Chinatown Wars), Max Payne 3, Manhunt 2.

Kiek anksčiau buvo išleista ir kitų Call of Duty serijos projektų, tame tarpe Call of Duty: Zombies ir Call of Duty: Black Ops, tačiau naujasis žaidimas yra ambicingiausias iš visų. Kol kas Activision kiek palankiau žvelgia į mobilius įrenginius, nei pagrindinis konkurentas Electronic Arts, o tai gali suteikti konkurencinį pranašumą artimiausioje ateityje.

Call of Duty: Strike Team gali pasiūlyti vidines mikrotranzakcijas, kurios leis įsigyti žaidimo viduje naudojamų daiktų, greičiau pasiekti norimą lygį ir t.t. Beje, pats žaidimas yra gana didokas – 1,31 GB talpos, taigi būkite pasiruošę, kad jūsų iOS įrenginyje smarkiai sumažės vietos. Žaidimas Call of Duty: Strike Team prieinamas AppStore, kaina – $6,99. Nors palaikomi ir išmanieji telefonai iPhone, tačiau panašu, kad žaisti iPad bus kur kas patogiau.

2 komentarai (-ų)

  1. zet parašė:

    neimanoma zaisti tokiu zaidimu su tokiu valdymu. Nebent ten patys priesai lys po taikiniu ir tau tik spustelt reikes.

  2. Deivis parašė:

    Tai kad cia bus tie kompiuterio valdomi zmogeliukai


Kitos kategorijos naujienos