Dell Inspiron 11: sugrįžimas atgal į netbookų epochą


Nors kompanija Dell jau apsisprendė tapti privačia ir dabar aktyviai ieško resursų, kurie leistų įgyvendinti sumanytą planą, tačiau ji nepamiršta būtinybės reguliariai atnaujinti savo produkcijos asortimentą. Iš pradžių buvo pristatyti verslui skirti ultrabookai, dabar atėjo eilė užkariauti ir masinį segmentą.

Dell Inspirion 11 top

Kompanija Dell pristatė nešiojamą kompiuterį Inspiron 11 (nereikėtų maišyti su modeliu Inspiron 11z, kuris pasirodė prieš keletą metų), kuris gali pasigirti gana įdomia aparatine platforma ir operacine sistema Windows 8, o kartu patrauklia kaina. Konfigūracija su AMD procesoriumi kainuos nuo $349, su Intel Haswell kartos procesoriumi – nuo $379.

Kompanijos Dell inžinieriai suprato, kad panašios klasės nešiojami kompiuteriai anksčiau turėjo problemų su baterijos darbo laiku, taigi Inspiron 11 gavo 50 Wh talpos akumuliatorių, kurio turėtų užtekti darbui iki 8 valandų. Kartu nešiojamas kompiuteris pasižymi kukliais matmenimis: įdiegtas 11,6“ įstrižainės ekranas, korpuso storis neviršija 21,2 mm, tuo tarpu svoris sudaro 1,43 kg.

Dell Inspirion 11 back

Bet kuri iš galima konfigūracijų aprūpinama 4 GB DDR3 operatyvios atminties bei 500 GB talpos kietu disku. Be viso kito, Inspiron 11 ekranas yra sensorinis, o tai leidžia kalbėti apie galimą alternatyvą planšetiniams kompiuteriams su operacine sistema Windows, o taip pat „transformeriams“, kurie, kaip taisyklė, yra brangesni.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos