Kompanija Dell išmaniaisiais telefonais nesidomi


Kaip gyvens kompanija Dell, kai galutinai taps privačia, jos įkūrėjas Michael Dell jau spėjo papasakoti. Be to, kad bus tobulinami asmeniniai kompiuteriai ir planšetės, daug dėmesio bus skirta verslo segmentui, įskaitant programinę įrangą, susijusią su IT sistemų saugumu. Prekinis ženklas Dell bus toliau plėtojamas, ypač augančiose regioninėse rinkose. Be to, Michael Dell žada pasirūpinti, jog pirkėjai būtų patenkinti kompanijos produkcija.

Dell prezidentas ir generalinis direktorius Michael Dell (Forbes nuotrauka)

Dell prezidentas ir generalinis direktorius Michael Dell (Forbes nuotrauka)

Duodamas interviu kanalui CNBC, kompanijos įkūrėjas prisipažino, jog neplanuoja sugrįžti prie išmaniųjų telefonų gamybos. 2010 metų pradžioje kompanija eksperimentavo su Android produktais; tuomet pasirodė išmanusis telefonas Aero. Kiek vėliau buvo išleistas ir Venue išmanusis telefonas.

2012 metų viduryje išmaniųjų telefonų gamyba be didelio triukšmo buvo nutraukta. Praėjusioje konferencijoje IDF 2013 kompanija Dell vėl pademonstravo Venue mobilų įrenginį, tik šį kartą tai buvo planšetinis kompiuteris su Intel Bay Trail procesoriumi.

Įdomu tai, kad vienas iš didžiausių Dell konkurentų – kompanija HP – savo ateities be išmaniųjų telefonų nemato, nors ji ir „nudegė“ savo kompanija Palm ir jos operacine sistema WebOS. Kompanija Dell taip pat turėjo neigiamos patirties, tik jau planšetinių kompiuterių segmente, tačiau „įlipti į tą pačią upę“ ji ryžosi dar kartą. Akivaizdu, kad telefonų rinka tokių pastangų neverta.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos