Diablo III jau prieinamas XBOX 360 ir PlayStation 3 savininkams


Blizzard Entertainment tesėjo savo pažadą ir išleido žaidimų konsolėms skirtą Diablo 3 versiją. Priminsime, kad minėtas projektas iki šiol buvo prieinamas išskirtinai PC ir Mac platformoms. Naujoji versija parduodama Europos, JAV, Australijos, N. Zelandijos, P. Korėjos, Taivano, Hong Kongo, Makao rinkose, taip pat Lotynų Amerikos ir Pietryčių Azijos šalyse.

diablo3-screen

Anksčiau elektroninę konsolinės Diablo III versijos kopiją galės įsigyti PlayStation Network dalyviai, tuo tarpu Xbox Live žaidimas pasirodys spalio 4 d. Kūrėjai pažymi, jog žaidimas modifikuotas taip, jog idealiai tiktų žaidžiant su konsolių valdikliu.

Su priešais bus galima kovoti tiek vienam, tiek ir kartu su draugais (iki 4 žmonių). Šį režimą ypatingai išskyrė vienas iš Blizzard įkūrėjų, dabartinis generalinis direktorius Mike Morhaime, kuris įsitikinęs, kad kovos su Diablo dideliame ekrane paliks neišdildomą įspūdį.

Diablo III versija, skirta PC ir Mac platformoms, pasirodė 2012 metų gegužės 15 d., ir per pirmas 24 valandas tapo daugiausiai parduodamu žaidimų PC platformos istorijoje. Iki 2012 m. gruodžio 31 d. buvo parduota daugiau nei 12 mln. šio žaidimo kopijų. Dabar, kai pasirodė PS3 ir XBOX 360 versija, kūrėjai tikisi dar geresnių rezultatų. Ateityje žadama išleisti ir skirtą Playstation 4 versiją.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos