Disney prašo žiūrovų į kino teatrus atsinešti savo planšetinius kompiuterius


Disney sukurta „Undinėlė“ didžiuosiuose ekranuose debiutavo dar 1989 metais, tačiau greitu metu ji vėl pasirodys kino teatruose. Kompanija Disney ragina žiūrovus su savimi pasiimti kiek mažesnius ekranus, t.y. išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Animacinis filmas bus demonstruojamas nuo rugsėjo 20 d., o mobilūs įrenginiai reikalingi tam, kad filmas būtų matomas „kaip niekada anksčiau“. Kartu filmo eigos metu bus galima žaisti žaidimus, dainuoti, „surasti paslėptus lobius“, „dalyvauti siužeto tolimesnėje eigoje“.

Reikia suprasti, kad studija ketina parodyti animacinį filmą, kuriam jau beveik 25 metai, ir siūlo kino teatruose daryti  tą patį, ką mes paprastai ir darome, žiūrėdami filmą savo namuose: žaisti, rankose turint planšetinį kompiuterį ir ką nors čiaumoti.

Žinoma, nereikia pamiršti, kad JAV kino teatruose toks malonumas kainuos $15, tačiau kaip dažniausiai būna, tik juos sumokėjęs pradedi vertinti tai, ką gauni. Beje, reklaminiame vaizdo klipe yra įdomus momentas, kai visa auditorija pakelia savo planšetinius kompiuterius, uždengdami didžiulį ekraną. Kaip pasakytų Steve Jobs, štai mūsų naujas dievas, štai šis stačiakampis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos