Elonas Maskas parodė, kaip rankomis erdvėje modeliuoti raketą


Elonas Maskas tapo filmo „Geležinis žmogus“ pagrindinio herojaus Tony Stark prototipu. Tačiau ne tik filmų kūrėjai buvo įkvėpti šio garsaus ir energingo verslininko – pats Elonas Maskas idėjų sėmėsi iš filmų.

Pavyzdžiui, prieš keletą savaičių jis pareiškė, jog sukūrė procesą, kuris leidžia tūrinius raketų dalių brėžinius valdyti erdvėje, manipuliuojant savo rankomis. Tokį projektavimo būdą naudojo ir „Geležinis žmogus“ Tony Stark. Dabar Elonas Maskas parodė, kaip tai atrodo realybėje.

Tam reikalui jis pasinaudojo kontroleriu Leap Motion, kuris atpažįsta rankų ir netgi pirštų judesius bei jų padėti erdvėje. Daugelis kalbėjo, jog nemato šio įrenginio panaudojimo galimybių, kadangi visa tai yra tiesiog įdomu, ir nieko daugiau. Panašu, kad Elonas Maskas leido suprasti, jog panaudojimo sferų yra – juk manipuliuoti trimačiais objektais yra daug patogiau, nei plokštumoje.

Tačiau tai dar ne viskas, kadangi ir pačią detalę gerai būtų stebėti trimatėje erdvėje. Šiuo atveju Elono Masko vadovaujami inžinieriai sukūrė sistemą, kuri leidžia manipuliuoti objektu, užsidėjus stereoskopinius akinius. Tam reikalui buvo pasinaudota technologija, kuri naudojama virtualios realybės akiniuose Oculus Rift.

2 komentarai (-ų)

  1. asasas parašė:

    Afigienai! laukiam mirtingiesiams vartotojams kada bus prieinama 🙂

  2. creed parašė:

    Nieko ypatingo tas Leap motion, universitete gautas jau senokai, bet naudos ne per daugiausia. Tikslumas jo vis tiek toks abejotinas, net video matyt, kad stabilumo ir tikslumo trūksta. Reklama ir tiek šitie video – pardavimams pakelti.


Kitos kategorijos naujienos