Tapo žinoma Galaxy Note 3 kaina be sutarties su operatoriumi


Išmaniojo telefono Galaxy Note 3 kaina, pasirašant sutartį su mobiliojo ryšio operatoriumi, tapo žinoma iš karto po šio planšetofono anonso. Pavyzdžiui, operatorius T-Mobile siūlo sudaryti dviejų metų sutartį, o Galaxy Note 3 įsigyti už $199. Kitas amerikiečių operatorius AT&T prašo daugiau – $300 su taip pat dviejų metų sutartimi.

Vis tik ne kiekvienas vartotojas nori įsipareigoti operatoriui tokiam ilgam laikotarpiui. Tam reikalui numatytos kainos be sutarčių. Neseniai paviešinti operatoriaus Verizon dokumentai rodo, kad Galaxy Note 3 kaina be sutarties sudarys $699 (~ 2249 lt su mokesčiais), rašo puslapis Engadget. Taip pat galima įsigyti planšetofoną komplekte su „išmaniuoju“ laikrodžiu Galaxy Gear. Tiesa, šiuo atveju kaina su dviejų metu sutartimi sudarytų $599.

Kartu tapo žinomos ir Galaxy Note 3 debiuto prekyboje datos. Operatoriaus AT&T atveju tai įvyks spalio 1 d., tuo tarpu T-Mobile išmaniuoju telefonu pradės prekiauti viena diena vėliau – spalio 2 d. Šios datos leidžia tikėtis, kad planšetofonas spalio mėnesį debiutuos ir mūsų rinkoje.

samsung-galaxy-note-3

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos